You are currently viewing Miks valida Feellife Võrkinhalaator?

Miks valida Feellife Võrkinhalaator?

Feellife Medical INC on 2013. aastal loodud rahvusvaheline meditsiiniettevõte, mille üheks tegevuseks on võrktehnoloogial põhinevate inhalaatorite uurimine, arendamine, tootmine ja turundamine. Ettevõtte visiooniks on pakkuda uut lähenemist aururavi doseerimisel. Feellife’I keskus asub USAs Californias ning kaks tehast Hiinas. 

Ettevõte on saanud üle 10 patendi üle kogu maailma, läbinud ISO 13485 ja CFDS sertifikaadid ning kogu toodang on vastavuses CE ja FDA standartidega. Feellife on kõrgelt hinnatud võrkinhalaatorite tarnija, mis on esindatud enam kui 50 riigis.

Kiire ja tõhus (0,3-0,9 ml minutis). Mida rohkem auru inhalator toota suudab, seda lühem on inhalatsiooniaeg.

MMAD 2.5-5.0 μm.  See number tähendab, kui väikesi osakesi aparaat suudab pihustada. Mida väiksem see number on, seda sügavamale auru- ja ravimiosakesed liiguvad. Väiksemad kui 5 μm suurused osakesed jõuavad kopsudesse ,alumistesse hingamisteedesse ja alveoolidesse, mis sobib nt bronhiidi, larüngiidi jt haiguste raviks.

Mõõtudelt väike ja kerge, mistõttu on seda mugav reisile kaasa võtta, sest ei võta kotis palju ruumi. Inhalaatoriga on kaasas ka armas pehme kotike, millesse mahuvad kõik kasutamiseks vaja minevad osad- seade, mask, juhe.

Pihustamiskiiruse reguleerimine– Feellife mudelitel (Air garden, Air Mask II, Aero Centre+) on võimalik pihustamiskiirust reguleerida, st, et saab valida kas ihalaator aurab rohkem või vähem.

Hääletu– kõik võrktehnoloogiaga inhalaatorid on hääletud, see tähendab, et mootor töötades häält ei tee, aga auru pihustamine tekitab õrna susinat. Sellepärast on kõikidel võrkinhalaatoritel märgitud detsibellid (nt 30 või 40db). Seda häält ei tee ainutl Feellife inhalaatorid vaid ka kõik teised võrkinhalaatorid.

Juhtmevaba kasutamine- mugav kasutada nt autosõidul või reisil. Inhalatsiooni ajal ei pea püsima ühe koha peal, vaid saab liikuda ringi või tegeleda mõne rahuliku tegevusega.

Laadimine micro-USB juhtmega. Puudub lisakulu patareide ostuks andes samas rohkem võimalusi laadimiseks (läbi 5V USB toiteadaptri, arvuti, akupanga, autos jne). Aku kestab kõigil Feellife mudelitel 1 tund, mida jagub umbes 5-6 ravikorraks.

Mängib muusikat. Feellife mudelite seast võid leida mudeli, mis mängib muusikat (Aerogo ja Air Angel). Sobiva loo saab ise valida ja arvutist USB juhtme abil peale laadida, olgu selleks looks mõni unelaul või mõni kodumaine hitt, mis meele rõõmsaks teeb! Sobib väga hästi lastele, kes muidu inhalaatorit pelgama kipuvad. Töötab ka ilma muusikata.

Lai värvi- ja mudelivalik– Feellife pakub erinevaid mudeleid ja osadel mudelitel on võimalus valida ka mitme värvi vahel (Aerogo, Air Angel, Air Garden).

Värviline valgus ja lapsesõbralik disain (Air Angel)- olenemata sellest, kas osakesed on natuke suuremad või väiksemad, on inhalatsioon kõige tõhusam siis, kui laps on rõõmuga nõus auru tegema! Kui kardad, et laps pelgab inhalaatort, siis Air Angel on õige valik!

Automaatne väljalülitus peale 10min kasutamist. Sa ei pea muretsema, et inhalaator kogemata tööle jääb ja ennast tühjaks laeb. Inhalaator lülitab välja ka siis, kui vedelik on otsa saanud.

Madal vedelikutasemetundlikkus– kasutab ära kogu ravimitopsis oleva vedeliku ja vedelikku ei lähe niisama raisku.

Saab kasutada erinevaid hormoone ja ravimeid (kui see on eelnevalt arstiga kokku lepitud), mistõttu saavad abi ka need patsiendid, keda vaeva nohu, köha, bronhiit, larüngiit, astma jne. Kõik Feellife mudelid pihustavad piisavaid väikeseid osakesi, et jõuda sügavale kopsudesse, et ravi oleks tõhus.

Sobib kasutamiseks magamise ajal ja pikali olles. See on suureks abiks siis, kui lapse uni on haiguse tõttu raskendatud või kui ravimimanustamise aeg satub uneajale. Pikali olles vedelikku välja ei voola.

Käed vabad kasutamine- tänu maskile, mis kinnitub seadmele tugevalt, ei pea aururavi ajal seadmest kinni hoidma, kui kumm on piisavalt pingule sätitud

Uduingel on küll tõeline laste lemmik, aga kõik meie e-poes müügil olevad inhalaatorid sobivad kasutamiseks kogu perele (sh beebid alates sünnist ja vanurid).

Lihtne hooldada ja puhastada koduste vahenditega. Vaata lähemalt postitust https://nebumed.ee/blogi/kuidas-hooldada-vorkinhalaatorit

14 päevane tagastusõigus, 2 aastane garantii

Online kasutajatugi– enne või pärast ostu tekkinud küsimustele vastame alati rõõmuga ja aitame nii kuidas oskame! 🙂