Korduma kippuvad küsimused

Kui kiiresti saan paki kätte?
Nädala sees enne kella 18 tehtud tellimused on üldjuhul kohal järgmisel päeval. Vahel postitame pakke ka nädalavahetustel. Smartpostiga tehtud tellimused on kohal järgmisel päeval, Omniva pühapäeval pakke ei toimeta. 

Kui sul on kättesaamisega kiire, siis kokkuleppel saab kaubale järele tulla aadressile Tuleviku tee10 või Vägeva tee 46, Peetri alevik, Rae Vald. Kui Sul on laps haige ja vajab kiiresti inhalaatorit, siis ära karda meile helistamast ka õhtusel aja või nädalavahetustel. Teeme endast kõik oleneva, et klient saaks inhalaatori kiiresti kätte!

Kas inhalaatoreid ja teisi tooteid saab kohapeal näha ja osta?
Nebumed’i  kontor asub Peetris, Tuleviku tee 10 (Rae vald). Kui soovid tulla kontorisse tooteid vaatama, helista meile eelnevalt ette +372 53043774.

Edasimüüjad:
Kauplus Britton (Ülemiste keskus, Suur- Sõjamäe 4)

Kust saan paki kätte?

  1. Ise järele tulles saab paki kätte Peetrist (Tuleviku tee 10 või Vägeva tee
  2. Omniva ja Itella SmartPOSTi pakiautomaatidest. Lisatasu eest toob Omniva kuller paki sinu soovitud asukohta.

Kui palju maksab saatmine?
Kui tellimus on suurem kui 50 €, maksame pakiautomaati saatmise kulu meie.
Alla 50 € tellimuse korral on ühe paki saatmise hind pakiautomaati 2.50 €. 

Kui kiiresti kaup kohale jõuab?
Kui ülekanne on laekunud hiljemalt 18.00-ks, jõuab pakk teele minna juba samal päeval ning klient saab paki kätte üldjuhul juba järgmisel päeval (üksikutel juhtudel on läinud kauem). 

Kui kohaletoimetamise viiside seast ei leidnud ühtegi sobivat, või soovid kaupa samal päeval, siis helista või kirjuta meile ja leiame lahenduse, et kaup jõuaks Sinuni võimalikult kiiresti ja mugavalt.

Millist inhalaatorit soovitame?

Kõige suurema aurutugevusega võrkinhalaator on Air Garden (tugev, võimas ja stabiilne aur, mida saab soovi korral reguleerida). Lisaks on Air Gardenil soodsa hinnaga varuosa.
Kui otsid kvaliteetset ja profesionaalset inhalaatorit, soovitame valida Yirdoc NEB-002.  Väga heade näitajatega inhalaator, mille aku peab vastu üle 4 tunni. Inhalaatoriga on kaasas korralik lukuga kandekott.
Kõik inhalaatorid sobivad kogu perele.
Kui on soov osta inhalaator lapsele, kes maski näol hoidmist ja auru tegemist pelgab või kardab, siis soovitame rõõmsa välimusega Air Angel inhalaatorit. Valida saab 5 erineva värvi vahel ja lisaks mängib Air Angel muusikat, mida saab soovi korral vahetada mõne lemmikloo vastu. Muusikat mängib ka Aerogo. 

Kas inhalaatorid on hääletud?
Kõik Nebumed’i e-poes müüdavad võrkinhalaatorid on hääletud. Inhalatsiooni ajal kostub vaid vaevu kuuldavat susinat, mida tekitab vedeliku pihustamine.
Meie ainus valikus olev kompressor-inhalaator töötab samuti väga vaikselt. 

Kas inhalaatorit saab kasutada pikali asendis ilma, et sealt vedelikku välja voolaks?
Võrktehnoloogiaga inhalaatoreid saab kasutada pikali asendis. Olenevalt asendist on vaja jälgida, et vedelik tase oleks piisav. Kui vedelikku on topsis väga vähe, ei pruugi aparaat pikali asendis kõike kätte saada. Inhalaatorit pikali asendis kasutades peaks jälgima, et inhalaator oleks samal ajal pisut ettepoole kallutatud.  Vedelik on kindlalt suletavas kambris ja pikali asendi vedelikku välja ei voola.
AGU Baby kompressorinhalaatorit võib kasutada kuni 45 kraadise nurga all.

Kui kaua peab aku ja kas saab ka patareitoitel kasutada?
Feellife: Täislaetud aku kestab inhalaatoritel umbes 1h (või natuke kauem), sellest jätkub umbes 6 ravitsükli jaoks. Aku eluiga on u 3000 laadimistsüklit.
Laadida saab kaasas oleva USB juhtmega läbi arvuti, akupangaga, autos, ja 5V USB toiteadaptriga (pole kaasas). 

Yirdoc: NEB-002 aku peab vastu 4-6 tundi. Aku eluiga on umbes 300 laadimistsüklit. Aku on USB-juhtmega laetav.

Inhalaatorid AGU Baby NC8 ja Yirdoc 008 on patareitoitel inhalaatorid, mida saab kasutada ka USB-juhtmega läbi vooluvõrgu või akupangaga.

Kas inhalaatorit võivad kasutada beebid?
Inhalaatoritel puudub vanusepiirang. Kõik e-poes müüdavad inhalaatorid on mõeldud kasutamiseks kogu perele, beebidele alates sünnitst, lastele ja täiskasvanutele. Beebide puhul on inhalaator sageli ainus abivahend nohu ja köha ravimisel ning see sobib kasutamiseks vastsündinul ka siis, kui hingamine on sooja ja kuiva õhu tõttu nohisev. Kui Sinu vanaema kurdab juba pikemat aega köha üle, mis ei taha üle minna ning sul juhtub olema kodus inhalaator, siis ära unusta talle seda pakkumast!
 
Milliseid ravimeid ja vedelikke tohib inhalaatoris kasutada?
Nohu ja köha puhul tekkinud vaevuste ja sümptomite leevendamiseks sobib kasutada füsioloogilise nime all tuntud 0,9% naatriumkloriidi lahust (NaCl). Inhalaatori kasutamine füsioloogilise lahusega on kõrvaltoimetevaba ja võib kasutada päeva jooksul mitu korda.
Nebumed’i e-poest saab inhalaatoriga kaasa osta ka füsioloogilise lahuse ampulle (30 tk ja 50tk karbis).

Inhalaatoris on võimalik kasutada ka erinevat tüüpi ravimeid (sh hormoone), mis on arstiga kooskõlastatud.
Tasub ka meeles pidada, et võrktehnoloogiaga inhalaatoris ei tohi kasutada eeterlikke õlisid sisaldavaid lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada.

Kuidas võrkinhalaatorit hooldada ja puhastada?
Inhalaatori töövõime ja suutlikkuse säilitamiseks järgi neid lihtsaid reegleid:
– Puhasta seadet peale igat kasutamist puhta kraani- või pudeliveega. Vala ravimijäägid/soolvesi kambrist välja, pane puhas vesi sisse ning lase inhalaatoril töötada 1-2 minutit. Seejärel tühjenda kamber veest, pane inhalaator veelkord tööle kuni viimased veepiisad on võrusilma vahelt eemaldatud ning  jäta kamber õhu kätte kuivama.
– Ära kasuta inhalaatori puhastamiseks destilleeritud vett, sellel puuduvad ioonid ning inhalaator ei tunne seda vett ära ning kamber vajab välja vahetamist.
– Ära jäta inhalaatorit ravimi või soolveega seisma.
– Inhalaatoris ei tohi kasutada hüaloroonhapet ega eeterlikke õlisid sisaldavaid lahuseid, sest need võivad seadme ummistada ja jäädavalt kahjustada.
– Väldi pihustusava torkimist mistahes esemega, sest selles olev võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.

Mida teha kui võrk on ummistunud ja auru ei tule piisavalt?
Kui ravimitopsi ees olev võrk on ummistunud, pane ravimitopsi vee- ja äädikalahus (1 osa äädikat, 3 osa vett) ning lase töötada 10 minutit. Puhasta äädikalahuse jääkidest ja inhalaatorit kasutades jälgi, et aur ei lõhnaks äädika järele. Vajadusel lase sel puhta veega töötada kuni äädikalõhna ei ole enam tunda.
Nebumed’i e-poes on müügil ka varukambrid.

Kuidas saab Air Pro-l ja Air Angelil muusikat vahetada?
Muusika vahetamiseks ühenda inhalaator USB juhtme abil arvutiga, leia arvutist üles eemaldatav ketas ning ava see. Tõsta eelnevalt alla laetud MP-3 või WMA-vormingus muusikafail (max 8Mb) USB-välkmälule ja eralda juhe. Muusika mängimiseks käivita inhalaator ja seejärel hoia toitenuppu all kuni muusika alustab mängimist.

Kui pikk on garantii?
Garantii on põhiseadmel 24 kuud ja ravimikambril 6 kuud alates ostu sooritamise päevast. Seisame selle eest, et kõik probleemid saaksid võimalikult kiiresti ja kliendi heaolule põhinedes lahendatud. Võta meiega julgelt ühendust, kui Sul on Nebumed.ee poest ostetud inhalaatori kohta küsimus või probleem. Alati leiame lahenduse!