E-poe tingimused

Veebipoe nebumed.ee (edaspidi Veebipood) omanik on PPConsult OÜ (registrikood EE101582663) asukohaga Tuleviku tee 10, Peetri, Rae vald, Harjumaa 75412, Eesti. 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. 
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. 

Makseid vahendab Luminor Bank AS. Aktsepteeritavad makseviisid: pangalink (Swedbank, SEB, LHV pank, Luminor, COOP pank) ning krediitkaardid (Visa, Mastercard). 

Kõik hinnad on eurodes (€). Arveldamine toimub eurodes (€). 

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. 
Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. 
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. 
Tootepildid võivad olla tegelikkusest erinevad.

Tellimuse vormistamine 

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. 
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

Kohaletoimetamine 

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome (muud riigid kokkuleppel).
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. 
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-2 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. NB! suvekuudel võib kauba väljastamine toimuda muudel aegadel ja paki jõudmine sihtkohta toimuda 1-4 tööpäeva jooksul.
Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul Euroopa Liidu riikide puhul ning 28 kalendripäeva ülejäänud riikide puhul. 
Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Logistikapartnerid: Omniva, Itella Smartpost, DPD.

Taganemisõigus 

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. 
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. 
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. 
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@nebumed.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. 
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. 
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. 
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. 
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. 
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. 

Pretensiooni esitamise õigus 

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. 
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates ekirja aadressile info@nebumed.ee või helistada telefonil: +372 5304 3774. 
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. 
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. 
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Garantiitingimused

Veebipoe toodetele (inhalaatorid, aspiraatorid, termomeetrid jne) kehtiv garantii on 24 kuud.

Garantiiga tagame ostjale puuduse korral defektne toode tasuta parandada või asendada 2 nädala jooksul.

Nebumed e-poe garantiitingimused:

 1. Garantii kehtib veebipoe toodetele (välja arvatud lisatarvikud, varuosad).
 2. Garantiiaeg algab ostu kuupäevast ja kehtib 24 kuud.
 3. Garantii kehtib Eestis ostetud Nebumed veebipoe toodetele.
 4. Garantiiteenindust teostatakse ainult isikule, kelle nimi on ostjana fikseeritud ostuarvel/tšekil.
 5. Garantiiajal on ostjal õigus nõuda asja tasuta parandamist. Kui toote parandamine ebaõnnestub või see pole võimalik, siis on ostjal õigus nõuda toote asendamist. Ostjal ei ole õigus nõuda raha tagasi.
 6. Garantii katab konstruktsiooni-, tootmis- ja materjalivigade ning nende vigade tõttu seadmele põhjustatud defektide paranduskulud.
 7. Garantii alusel ei hüvitata toote kasutamise võimatusest tekkinud kulusid ega mis tahes muid kaudseid kulusid.
 8. Garantiiteeninduse teostamiseks on veebipoel õigus nõuda ostuarvet või selle koopiat.
 9. Toote saatmine garantiisse toimub kliendi kulul. Parandatud või asendatud toote tagastamine kliendile toimub müüja kulul.
 10. Ostja peab kauba garantiisse toimetama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. 
 11. Garantii ei kata puudusi, mis on põhjustatud teguritest, mille üle puudub veebipoel kontroll, sealhulgas:
 • ei ole järgitud kasutusjuhendis toodud kasutuse ning hoolduse juhiseid
 • tavaline kulumine
 • ebaõige kasutamine ja/või puhastamine
 • tahtmatu ja/või tahtlik kahjustus, mis on tekkinud ostja süül
 • ebaõiged hoiustamise viisid
 • toode on ostja poolt muudetud või ümberkujundatud
 • toode on puudulik või toote osad puuduvad
 • parandused on läbi viidud kolmandate osapoolte poolt ilma veebipoe eelneva nõusolekuta
 • tootele on paigaldatud lisakleebiseid, mille tõttu toote mudel, seerianumber, tootmisaeg või muu garantiiaega tõendav info pole loetav.
 1. Puuduse ilmemisel tuleb e-poega ühendust võtta 1 nädala jooksul puuduse avastamisest.
 2. Ostja peab toote garantiisse toimetama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
 3. Materjalide- ja tootmispuuduste garantii kehtib ainult normaalses koduses kasutuses olnud tootele. See ei kehti normaalsele kulumisele alluvatele osadele: näiteks inhalaatori ravimikamber jms varuosad.
 4. Kui nõue ei ole tingitud puudulikust materjalide- või tootmiskvaliteedist, on veebipoel õigus nõuda nõude käsitlustasu ja/või varuosade maksumuse tasumist Ostja poolt.

Garantii kasutamiseks pöördu koheselt peale defekti avastamist järelteenindusse aadressil:
PPConsult  OÜ
Tuleviku tee 10
Peetri, 75312
www.nebumed.ee
T: 53043774
E: info@nebumed.ee

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. 

PPCosunult OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. PPConsult OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja ESTO AS-le.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. 
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. 
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid. 

Vaidluste lahendamine 

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@nebumed.ee või helistada telefonil: +372 5304 3774.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. 
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.