You are currently viewing YIRDOC 002 ja 008- uus inhalaatorite tootja Eesti turul

YIRDOC 002 ja 008- uus inhalaatorite tootja Eesti turul

YIRDOC on lühend sõnadest Your Intelligent Respiratory Doctor (Sinu arukas hingamisteede haiguste arst/leevendaja) on pühendunud innovatiivsete ja kõrgema kvalifikatsiooniga toodete väljaarendamisele ja tootmisele, mis on mõeldud hingamisteede haigustega (astma, kroonilised kopsuhaigused)  patsientidele üle kogu maailma.

Yirdoc (Qingdao Future Medical Technology Co, Ltd) on juhtiv ja kiiresti arenev meditsiiniliste hingamisteede seadmetele spetsialiseeruv ettevõte. Alates 2014. aastast on ettevõtte pakkunud LOT- tehnoloogia abil hulgaliselt täiustatud ja nutikaid lahendusi hingamisteede haiguste jaoks nagu astma ja kroonilised obsruktiivsed kopsuhaigused.

Ettevõttel on tippklassi tootmisliinid, kus töötab 150 professionaalset tehnilist töötajat. Teadus- ja arendustegevuse tuumikusse kuulub enam kui 50 kõrge kvalifikatsiooniga talenti ja spetsialisti (Bell Lab, Nokia), kes on pühendunud eesmärgile- viia oma innovaatilised ideed kõirgeimale tasemele uute meditsiiniliste hingamisseadmete arenduses. Yirdoc’i asutaja ja tegevjuht Wang Weilai on töötanud Alcatel-Lucent’is vanemtoodete juhina ning tal on rohkem kui 10-aastane kogemus Bell Lab’i (USA) teadus- ja arendustegevuses.

Arukas aerosooltehnoloogia
Inhalaatorite kambritele on paigaldatud nutikas hingamissensor, mis võimaldab sissehingamisel ravimit pihustada ning väljahingamisel pihustamine peatada, see vähendab köhatunnet ja kulutab vähem ravimit. Hingamissensor on eelkõige mõeldud kasutamiseks huulikuga  aga töötab ka maskiga juhul, kui hingamine on sügavam. Tänu sellele on inhalatsioon efektiivne ja ravimit ei lähe nö raisku.

Madal ravimijääk ja kõrge kasutegur
Kaldus ravimikambri põhi suunab kambris oleva ravimi pihustusavasse, tänu milllele saab kogu ravimikambrisse pandud vedelik muutuda auruks ja ravimijääki ei teki. 

Lisafunktsioonid ja omadused

  • sisseehitatud võimas korduvlaetav liitiumaku võimaldab inhalaatorit kasutada 4-6 tundi järjest.
  • üliväikesed auruosakesed (MMAD  2,2 μm) võimaldavad ravimiaurul pääseda sügavale hingamisteedesse, tänu millele saavad inhalaatorit kasutada patsiendid, kellel esineb astma, bronhiit ja muud hingmaisteede haigused.
  • üliväike ja käepärane- ainult 100 g ja mugavas polstriga kandekotis.
  • muudetav 
  • hääletu <40db (inhalatsiooni ajal on kosta õrna pihutamisest tekkivat susinat, mida tekitavad kõik võrktehnoloogiaga inhalaatorid).
  • automaatne puhastusfunktsioon
  • reguleeritav pihustamiskiirus