Feellife


FEELLiFE HEALTH INC on 2013. aastal loodud rahvusvaheline meditsiiniettevõte, mis on spetsialiseeriunud teadus- ja arendustegevusele ning mis ühtlasi põhineb juhtmevabade võrktehnoloogial põhinevate nebulisaatorite uurimisel, arendamisel, tootmisel ning turundamisel. Ettevõtte visiooniks on pakkuda uut lähenemist aururavi doseerimisel. 
Ettevõtte eesmärgiks on pöörata olulist tähelepanud tehnilistele uuendustele tehes pidevat ja pikaajalist koostööd Hiina Farmaatsiaülikooli- (CPU) ja Sichuani ülikooliga, et arendada farmakoloogia uurimist.
FEELLiFE Health INC'i keskus asub Ameerika Ühendriikides Californias (Research and Development Center) ning kaks tehast Hiinas. Shenzhen tehases on kogu tähelepanu suunatud võrgupihustite valmistamisele ja uute toodete arendamisele ning Zuizhou tehases toodetakse liitiumtitanaat patareisid ning lisatarvikuid (maskid, huulikud).
Feellife tootmisliinide põhialused on kvaliteet ja usaldusväärsus. Ettevõtte on pühendunud tootmise kõrge kvaliteeditaseme saavutamisele ja hoidmisele. Feellife Healthl'i toodangut võib iseloomustada kui tootmisprotsessi, mis hõlmab täielikku kontrolli kõrge efektiivsuse saavutamisel ning mis teeb kõik endast oleneva, et klientide ja turu vajadused oleksid täidetud.

Ettevõte on saanud üle 10 patendi üle kogu maailma, läbinud ISO 13485 ja CFDS sertifikaadid ning kogu toodang on vastavuses CE ja FDA standartidega. Feellife on kõrgelt hinnatud võrkinhalaatorite tarnija, mis on esindatud enam kui 50 riigis.

   
Isepuhastuv tehnoloogia

Inhalaator lülitub sisselülitamisel automaatsesse puhastamisrežiimi ja töötab hetkeks suure jõuga, et eemaldada ravimi blokeeritud osakesed 5 sekundi jooksul.

   Temperatuuri reguleerimise induktsioon ja kuivpõletamise vältimise tehnoloogia

Inhalaatoril on NTC termomeeter, mis tuvastab auru temperatuuri ning alandab auru temperatuuri kui see jõuab 45 kraadini, mis ennekõike on vedeliku ja ravimi kaitseks ja selle omaduste säilitamiseks.

Kuivpõlemine vältimise tehnoloogia: soojenduskõvera kasutamise abil tunneb seade ära, kui vedelik ravimitopsis on ammendunud. Kuivpõletamise vältimiseks lülitub nebulisaator automaatselt välja, kui ravimitopsis olev ravim või soolalahus on otsa saanud.


Liitium-titanaat akudega toitesüsteem

Nebulisaatoris kasutatavatel liitum-titanaat akudel on kõrge temperatuuritaluvus, plahvatuskindel funktsioon, kõrge ohtustase, kuni 3000 tsükliline laadimine-tühjelenemine ning kuni 5 aastane eluiga.

 
Eesti