Mis vahe on Air Angelil ja Air Prol?

Nende kahe inhalaatori peamine erinevus seisneb välimuses. Air Pro on mõõtude poolest pisut väiksem, Air Angel jääb aga silma efektse disainiga, mille külgedel paiknevad värvilised tuled, mis inhalatsiooni ajal aeglaselt vilguvad.

Air Pro 4 ja Air Plus III-l on pisut suurem ravimikamber (10ml), kui Air Angelil (6ml). Air Pro pihustavate osakeste suurus (MMAD) on 2.5-4.5 μm ja pihustamiskiirus 0,3-0,7ml minutis, Air Angelil on need numbrid vastavalt 2.5-4.0 μm ja 0,3-0,5ml/min.

Air Angelil on lisaks huulikule kaasas lastemask (mida saab ka täiskasvanu vabalt kasutada), Air Pro 4-l ja Air Plus III-l on lisaks huulikule ja lastemaskile kaasas ka üks mask täiskasvanule. Täiskasvanute maskid on müügil ka meie e-poes.
Air Pro on ka pisut tundlikum. Kui vedelikku on topsis vähem ja mõnes asendis kõike kätte ei saa võib masin seiskuda ja vajab uuesti nupule vajutamist. Air Angel jätkab ise töötamist, kui vedelik võrgusilmani jõuab.

Mitu ml ravimit/ vedelikku pihustab 6 minutiga? 10 minutiga?

Air Pro pihustab 6 minutiga kuni 4,2 ml ravimit; 10 minutiga kuni 7ml ravimit.
Air Angel pihustab 6 minutiga kuni 3 ml; 10 minutiga kuni 5 ml ravimit.
Air Plus III pihustab 6 minutiga kuni 5,4 ml; 10 minutiga kuni 9ml ravimit.

Kas inhalaator on hääletu?

Kõik Nebumed’i e-poes müüdavad inhalaatorid on hääletud. Inhalatsiooni ajal kostub vaid vaevu kuuldavat susinat, mida tekitab vedeliku pihustamine.
 

Kas inhalaatorit saab kasutada pikali asendis ilma, et sealt vedelikku välja voolaks?

Inhalaatorit saab kasutada pikali asendis. Olenevalt asendist on vaja jälgida, et vedelik tase oleks piisav. Kui vedelikku on topsis väga vähe, ei pruugi aparaat pikali asendis kõike kätte saada.

Vedelik on kindlalt suletavas kambris ja sealt midagi välja ei voola.
 

Kui kaua peab aku ja kas saab ka patareitoitel kasutada?

Täislaetud aku kestab umbes 1h (või natuke kauem), sellest jätkub umbes 6 ravitsükli jaoks. Aku eluiga on u 3000 laadimistsüklit, akut vahetada ei saa.
Inhalatsiooni saab teha ka laadimise ajal, kuid tuleks jälgida ülekuumenemist. Kui inhalaatorit laadida ja samal ajal kasutada, hakkab see suure võimsuse tõttu akut koormama ja aku temperatuur VÕIB osadel juhtudel tõusta (oleneb laadimisviisist). Kuna seadmel on kaitsemehhanism, mis lülitab seadme välja kui temperatuur ületab 40 kraadi. Sellest ei tasu ära ehmatada, seade ei ole katki, vaid lihtsalt oodata kuni see on jahtunud.
Laadida saab kaasas oleva USB juhtmega läbi arvuti, akupangaga, autos, ja 5V USB toiteadaptriga (pole kaasas). Patareitoitel kasutada ei saa.

Kas mask kinnitub seadmele piisavalt tugevalt ega kuku ära?

Kõikidel meie inhalaatoritel on maskid tugevalt seadme küljes kinni, ega kuku ise küljest lahti.

Kas Felllife inhalaatorit võivad kasutada beebid?

Nii Air Pro, kui Air Angel on mõeldud kasutamiseks kogu perele. Beebide puhul on inhalaator sageli ainus abivahend nohu ja köha ravimisel ning see sobib kasutamiseks vastsündinul ka siis, kui hingamine on sooja ja kuiva õhu tõttu nohisev.
 

Milliseid ravimeid ja vedelikke tohib inhalaatoris kasutada?

Nohu ja köha puhul tekkinud vaevuste ja sümptomite leevendamiseks sobib kasutada füsioloogilise nime all tuntud 0,9% naatriumkloriidi lahust (NaCl), mida saab osta apteekidest. Inhalaatori kasutamine füsioloogilise lahusega on kõrvaltoimetevaba ja võib kasutada päeva jooksul mitu korda.

Inhalaatoris on võimalik kasutada ka erinevat tüüpi ravimeid (sh hormoone), mis on arstiga kooskõlastatud.
Tasub ka meeles pidada, et võrktehnoloogiaga inhalaatoris ei tohi kasutada eeterlikke õlisid sisaldavaid lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada.
 

Mida teha kui võrk on ummistunud ja auru ei tule piisavalt?

Kui ravimitopsi ees olev võrk on ummistunud, pane ravimitopsi vee- ja äädikalahus (1 osa äädikat, 3 osa vett) ning lase töötada 10 minutit. Puhasta äädikalahuse jääkidest ja inhalaatorit kasutades jälgi, et aur ei lõhnaks äädika järele. Vajadusel lase sel puhta veega töötada kuni äädikalõhna ei ole enam tunda.
Nebumed’i e-poes on müügil ka varukambrid.
 

Kui kiiresti kaup kohale jõuab?

Kui ülekanne on laekunud hiljemalt 18.00-ks, jõuab pakk teele minna juba samal päeval ning klient saab paki kätte üldjuhul juba järgmisel või ülejärgmisel päeval.  

Kui kohaletoimetamise viiside seast ei leidnud ühtegi sobivat, siis kirjuta meile ja leiame lahenduse, et kaup jõuaks Sinuni võimalikult kiiresti ja mugavalt.
 

Kas kuskilt on võimalik osta käest-kätte?

Hetkel on tooteid võimalik tellida meie e-poest (kehtib 14 päevane tagastusõigus) või tulla eelneval kokkuleppel tooteid lähemalt vaatama või kaubale järele aadressile Vägeva tee 46, Peetri alevik, Rae Vald.
 

Kuidas saab Air Pro-l ja Air Angelil muusikat vahetada?

Muusika vahetamiseks ühenda inhalaator USB juhtme abil arvutiga, leia arvutist üles eemaldatav ketas ning ava see. Tõsta eelnevalt alla laetud MP-3 või WMA-vormingus muusikafail (max 8Mb) USB-välkmälule ja eralda juhe. Muusika mängimiseks käivita inhalaator ja seejärel hoia toitenuppu all kuni muusika alustab mängimist.

Kui pikk on garantii aeg?

Garantii on põhiseadmel 24 kuud ja ravimikambril 12 kuud alates ostu sooritamise päevast. Seisame selle eest, et kõik probleemid saaksid võimalikult kiiresti ja kliendi heaolule põhinedes lahendatud. Võta meiega julgelt ühendust, kui Sul on Nebumed.ee poest ostetud inhalaatoriga küsimus või probleem. Alati leiame lahenduse!