Kui kiiresti saan paki kätte?
Nädala sees enne kella 18 tehtud tellimused on üldjuhul kohal järgmisel päeval. Tavaliselt postitame pakke ka nädalavahetustel. Smartpostiga tehtud tellimused on kohal järgmisel päeval, Omniva pühapäeval pakke ei toimeta. 

Kui sul on kättesaamisega kiire, siis kokkuleppel saab kaubale järele tulla aadressile Vägeva tee 46, Peetri alevik, Rae Vald. Kui Sul on laps haige ja vajab kiiresti inhalaatorit, siis ära karda meile helistamast ka õhtusel aja ja nädalavahetustel. Teeme endast kõik oleneva, et klient saaks inhalaatori kiiresti kätte!

Edasimüüjad:
Kauplus Britton (Ülemiste keskus, Suur- Sõjamäe 4)

Kust saan paki kätte?
TASUTA Omniva ja Itella SmartPOSTi pakiautomaatidest, lisatasu eest toob Omniva kuller paki sinu soovitud asukohta.

Kui palju maksab saatmine?
  • Kui tellimus on suurem kui 49 €, maksame pakiautomaati saatmise kulu meie.
  • Alla 49 € tellimuse korral on ühe paki saatmise hind pakiautomaati 2.50 €. Saatmiskulu tuleb maksta pakiautomaadis.

Millist inhalaatorit soovitate?

Sõltumata inhalaatori tüübist ja tootjast soovitame inhalaatorit valides esmalt vaadata kahte näitajat:
1. MMAD- mida väiksem number, seda sügavamale hingamisteedesse auruosakesed liiguvad.
2. Pihustamiskiirus (ml/min)- mida rohkem auru inhalaator toota suudab, seda lühem on ihalatsiooniaeg.

Kõige tugevama auruga inhalaator meie valikus on Air Garden ja Air Mask (tugev, võimas ja stabiilne aur, mida saab soovi korral reguleerida). Lisaks soodsa hinnaga varuosa. Kui otsid kvaliteetset profesionaalset inhalaatorit, soovitame valida Yirdoc NEB-002.  Väha heade näitajatega inhalaator. Kõik inhalaatorid sobivad kogu perele.

Kui on soov osta inhalaator lapsele, kes maski näol hoidmist ja auru tegemist pelgab või kardab, siis soovitame rõõmsa välimusega Air Angel inhalaatorit. Valida saab 5 erineva värvi vahel ja lisaks mängib Air Angel muusikat, mida saab soovi korral vahetada mõne lemmikloo vastu. Muusikat mängib ka Aerogo. Mõlemad inhalaatorid meeldivad lastele kõige enam aga sobivad kasutamiseks kogu perele!

Mitu ml ravimit/ vedelikku pihustab 6 minutiga? 10 minutiga?

Air Pro pihustab 6 minutiga kuni 4,2 ml ravimit; 10 minutiga kuni 7ml vedelikku.
Air Angel pihustab 6 minutiga kuni 3 ml; 10 minutiga kuni 5 ml vedelikku.
Air Plus III pihustab 6 minutiga kuni 5,4 ml; 10 minutiga kuni 9ml vedelikku.
Aero Centre pihustab 6 minutiga kuni 5,4 ml; 10 minutiga kuni 9 ml vedelikku.

Kas inhalaatorid on hääletud?

Kõik Nebumed’i e-poes müüdavad inhalaatorid on hääletud. Inhalatsiooni ajal kostub vaid vaevu kuuldavat susinat, mida tekitab vedeliku pihustamine.
 

Kas inhalaatorit saab kasutada pikali asendis ilma, et sealt vedelikku välja voolaks?

Inhalaatorit saab kasutada pikali asendis. Olenevalt asendist on vaja jälgida, et vedelik tase oleks piisav. Kui vedelikku on topsis väga vähe, ei pruugi aparaat pikali asendis kõike kätte saada.

Vedelik on kindlalt suletavas kambris ja pikali asendi vedelikku välja ei voola.
 

Kui kaua peab aku ja kas saab ka patareitoitel kasutada?

Täislaetud aku kestab Feellife inhalaatoritel umbes 1h (või natuke kauem), sellest jätkub umbes 6 ravitsükli jaoks. Aku eluiga on u 3000 laadimistsüklit.
Inhalatsiooni saab teha ka laadimise ajal, kuid tuleks jälgida ülekuumenemist. Kui inhalaatorit laadida ja samal ajal kasutada, hakkab see suure võimsuse tõttu akut koormama ja aku temperatuur VÕIB osadel juhtudel tõusta (oleneb laadimisviisist). Kuna seadmel on kaitsemehhanism, mis lülitab seadme välja kui temperatuur ületab 40 kraadi. Sellest ei tasu ära ehmatada, seade ei ole katki, vaid lihtsalt oodata kuni see on jahtunud.
Laadida saab kaasas oleva USB juhtmega läbi arvuti, akupangaga, autos, ja 5V USB toiteadaptriga (pole kaasas). 

Yirdoc mudeli NEB-002 aku peab vastu 4-6 tundi, mis teeb sellest kõige võimsama inhalaatori Eesti turul. 

Kas mask kinnitub seadmele piisavalt tugevalt ega kuku ära?

Kõikidel meie inhalaatoritel on maskid tugevalt seadme küljes kinni, ega kuku ise küljest lahti.

Kas inhalaatorit võivad kasutada beebid?

Kõik e-poes müüdavad inhalaatorid on mõeldud kasutamiseks kogu perele, beebidele alates sünnitst, lastele ja täiskasvanutele. Beebide puhul on inhalaator sageli ainus abivahend nohu ja köha ravimisel ning see sobib kasutamiseks vastsündinul ka siis, kui hingamine on sooja ja kuiva õhu tõttu nohisev. Kui Sinu vanaema kurdab juba pikemat aega köha üle, mis ei taha üle minna ning sul juhtub olema kodus inhalaator, siis ära unusta talle seda pakkumast!
 

Milliseid ravimeid ja vedelikke tohib inhalaatoris kasutada?

Nohu ja köha puhul tekkinud vaevuste ja sümptomite leevendamiseks sobib kasutada füsioloogilise nime all tuntud 0,9% naatriumkloriidi lahust (NaCl), mida saab osta apteekidest. Inhalaatori kasutamine füsioloogilise lahusega on kõrvaltoimetevaba ja võib kasutada päeva jooksul mitu korda.

Inhalaatoris on võimalik kasutada ka erinevat tüüpi ravimeid (sh hormoone), mis on arstiga kooskõlastatud.
Tasub ka meeles pidada, et võrktehnoloogiaga inhalaatoris ei tohi kasutada eeterlikke õlisid sisaldavaid lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada.
 

Mida teha kui võrk on ummistunud ja auru ei tule piisavalt?

Kui ravimitopsi ees olev võrk on ummistunud, pane ravimitopsi vee- ja äädikalahus (1 osa äädikat, 3 osa vett) ning lase töötada 10 minutit. Puhasta äädikalahuse jääkidest ja inhalaatorit kasutades jälgi, et aur ei lõhnaks äädika järele. Vajadusel lase sel puhta veega töötada kuni äädikalõhna ei ole enam tunda.
Nebumed’i e-poes on müügil ka varukambrid.
 

Kui kiiresti kaup kohale jõuab?

Kui ülekanne on laekunud hiljemalt 18.00-ks, jõuab pakk teele minna juba samal päeval ning klient saab paki kätte üldjuhul juba järgmisel päeval. 

Kui kohaletoimetamise viiside seast ei leidnud ühtegi sobivat, või soovid kaupa samal päeval, siis helista või kirjuta meile ja leiame lahenduse, et kaup jõuaks Sinuni võimalikult kiiresti ja mugavalt.
 

Kas kuskilt on võimalik osta käest-kätte?

Hetkel on tooteid võimalik tellida meie e-poest (kehtib 14 päevane tagastusõigus) või tulla eelneval kokkuleppel tooteid lähemalt vaatama või kaubale järele aadressile Vägeva tee 46, Peetri alevik, Rae Vald. 

Edasimüüjad:
Kauplus Britton (Ülemiste keskus, Suur- Sõjamäe 4)
E-pood www.herbal.ee

Kuidas saab Air Pro-l ja Air Angelil muusikat vahetada?

Muusika vahetamiseks ühenda inhalaator USB juhtme abil arvutiga, leia arvutist üles eemaldatav ketas ning ava see. Tõsta eelnevalt alla laetud MP-3 või WMA-vormingus muusikafail (max 8Mb) USB-välkmälule ja eralda juhe. Muusika mängimiseks käivita inhalaator ja seejärel hoia toitenuppu all kuni muusika alustab mängimist.

Kui pikk on garantii?

Garantii on põhiseadmel 24 kuud ja ravimikambril 6 kuud alates ostu sooritamise päevast. Seisame selle eest, et kõik probleemid saaksid võimalikult kiiresti ja kliendi heaolule põhinedes lahendatud. Võta meiega julgelt ühendust, kui Sul on Nebumed.ee poest ostetud inhalaatori kohta küsimus või probleem. Alati leiame lahenduse!